Dorabianie kluczy z immobilajzerem w okolicach Rzeszowa

kluczyki i immobilizery

Pracownicy firmy CAR-TECH to profesjonaliści, którzy bez reszty angażują się w swoją pracę. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkim utrudnieniem dla kierowcy samochodu czy motocyklu jest utrata lub zniszczenie kluczyka, zwłaszcza z immobilizerem. Sami jesteśmy kierowcami z pasją, dlatego naszym Klientom oferujemy szybkie i fachowe usługi związane z naprawą i dorabianiem kluczy samochodowych.

Nasi Klienci najczęściej korzystają z usługi dorabiania i zakodowania kluczy z immobiliserem. Zajmujemy się również naprawą fabrycznych immobilizerów oraz stałym usuwaniem, czyli dezaktywacją immobilizera na życzenie właściciela samochodu lub motocyklu. W przypadku wymiany licznika lub sterownika w pojeździe, wykonujemy również klonowanie obszaru immo. Chętnie podejmujemy się różnych wyzwań, a obecnie w naszej firmie Klienci mogą tez skorzystać z możliwości dorabiania kluczy do odpalenia pojazdu na podstawie dostarczonego immobilizera, zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych, ciężarowych oraz motocykli i skuterów.

Transponder – alternatywa dla dorabiania kluczy

Przygotowaliśmy też propozycję dla przezornych! Jeżeli obawiasz się konsekwencji utraty kluczyka z immobiliserem, możesz zawczasu przygotować się na każdą ewentualność. Zajmujemy się dorabianiem transponderów, czyli specjalnych chipów, które umożliwiają uruchomienie pojazdu nawet w przypadku zgubienia wszystkich kluczy od samochodu czy motocyklu. Dojeżdżamy do naszych Klientów z okolic Rzeszowa i Dzikowca najszybciej, jak możemy. Istnieje także możliwość współpracy wysyłkowej. Wystarczy, że Klient prześle nam sterownik silnika, immobiliser lub puszkę immo, a my odeślemy gotowy do uruchomienia pojazdu transponder.

Dla Klienta, który dostarczy nam wkładkę zamka drzwi lub stacyjki, jesteśmy gotowi dorobić kompletny kluczyk samochodowy i motocyklowy. Ponadto zajmujemy się także wymianą obudów kluczyków oraz naprawą kluczy i kart samochodowych.

Zatrzasnąłeś jedyny komplet kluczy w aucie? A może odłożyłeś kluczyki „dokładnie na swoje miejsce” i zniknęły, a teraz nie możesz dostać się do własnego samochodu? Spokojnie, nic straconego. Nasi fachowcy zajmują się również awaryjnym otwieraniem auta. Przyjedziemy w dowolne miejsce w promieniu 100 km od Rzeszowa najszybciej jak to możliwe!!!

.